Vedia sa zabaviť

Jozef Veverka / December 2005 / Prečítané 2098 krát
Základná organizácia Slovenského zväzu telesne postihnutých (SZTP) Pezinok usporiadala 5. novembra Posedenie pri hudbe. Na stretnutie do Domu kultúry prišlo vyše 170 členov a ich rodinných príslušníkov z Pezinka, Senca, Modry a Šenkvíc. Chvíle zábavy účastníkom spríjemňovala hudobná skupina Melody. Jedlo pripravila reštaurácia Astra. Program svojím vystúpením spestrili mladí tanečníci z Petanu, za čo ich prítomní odmenili mohutným potleskom.
Tradične najnapínavejšou chvíľou večera bolo žrebovanie tomboly. Cenami do nej prispeli firmy z Pezinka a okolia: AIR Carpatia Bratislava, Kraft Food Slovakia-Figaro, Elektrolux Bratislava, Vinotur Svätý Jur, I.D.C. Holding Sereď, Stavebniny Plus Častá, Potraviny Uni Porkert Častá, Čalúnnictvo Juraj Pessl ml., 101 Drogérie Senica, Drogéria Acker, Fant Baláž, Nábytok Galan, Agrofox, Ferad, Autoservis Hlavanda, p. Mária Slaná, Helio, Instamik, Odevy Laco, Vino Matyšák, Flora, ZO SZTP Šenkvice, p. Zora Karaisová, Tibor Gloznek z Vinosád, Ján Janušík z Limbachu a iní.
Za pomoc pri organizovaní podujatia organizátori vďačia aj Mestu Pezinku a Kultúrnemu centru.
Veríme, že posedenie sa uskutoční aj o rok. Chceme tým dokázať, že aj napriek zdravotnému postihnutiu sa vieme zabaviť a zabudnúť na svoje problémy.

Ohodnoťte článok: