Počítačový kurz pre mamičky

kd / September 2005 / Prečítané 2147 krát
  Centrum pre rodinu MaMaTaTaJa pod záštitou Únie materských centier v spolupráci s firmou Nikom organizuje rekvalifikačný počítačový kurz, akreditovaný Ministerstvom školstva. Kurz je určený najmä pre mamičky na materskej dovolenke a po nej.
Kurz je hradený z grantu Ministerstva dopravy, pôšt a telekomunikácií a je bezplatný. Trvá 21 dní v čase od 8.00 do 14.00 hod. a dá sa dohodnúť i na skrátenom čase. Miesto: Centrum pre rodinu MaMaTaTaJa (kláštor kapucínov – bývalá charita). Plán školenia: MS Windows, Microsoft Word, Excel, Outlook, Internet, Power Point, Access. Predpokladaný termín otvorenia kurzu je október 2005.
Počas trvania kurzu je možné nechať dieťa s opatrovateľkou priamo v CPR, kde je k dispozícii plne vybavená herňa s guľôčkovým bazénom, tvorivé dielne pre menšie i väčšie detičky, kuchynka s možnosťou ohrevu stravy v mikrovlnke, kútik na prebaľovanie a dojčenie a v neposlednom rade i spací kútik pre menšie deti (posteľ, postieľka, ohrádka i ležadlá).
Kurz je obmedzený počtom uchádzačov, nakoľko máme k dispozícii len určitý počet počítačov, preto sa prihlasujte čo najskôr. Bližšie informácie na tel. č. 033/ 642 2351, 0904 540 905.


Ohodnoťte článok: