Kanalizácia na Suvorovovej ulici

Ľuboš Zajac, Milan Oravec / Máj 2005 / Prečítané 1600 krát
Chcel by som vás požiadať o informáciu, prečo nebola realizovaná rekonštrukcia kanalizácie na Suvorovovej ulici pred domom č. 22 a 24, ako ste to napísali v článku Nové rozvody a kanalizácia v Pezinčanovi č. 7/2004?

O odpoveď sme požiadali primátora mesta Olivera Solgu:
– Ako si mnohí občania iste všimli, v zimných a jarných mesiacoch sme robili prepojenie kanalizácie pri vojenskej ubytovni poniže budovy Telekomunikácií. Dnes je teda Suvorovova ulica, vrátane vojenskej ubytovne a budov Ministerstva spravodlivosti (bývalé vojenské kasárne) napojená na mestskú kanalizáciu. Predtým bola kanalizácia riešená cez vojenský útvar a Rozálku do čističky pri potoku Saulak, ktorá je už nefunkčná a je majetkom Ministerstva spravodlivosti.
Teraz príde na rad rekonštrukcia jednotlivých vetiev kanalizácie na Suvorovovej ulici a medzi prvými bude práve vetva pri dome č. 22 a 24, na ktorom sa realizuje nadstavba. Chcel by som požiadať preto ešte o trpezlivosť, máme už urobený kamerový monitoring, nasledovať bude konkrétne riešenie jestvujúceho problému. Práce budú vykonávať pracovníci Bratislavskej vodárenskej spoločnosti v letných mesiacoch.


Ohodnoťte článok: