Súťažíme s Marlenkou

Ing. Ingrid Noskovičová / Apríl 2005 / Prečítané 1791 krát
  Je jedna taká krásna, sladká, voňavá Marlenka. Nie, nie je to dievčina, ale torta. Prišla ku nám cez Česko až z ďalekého, tajuplného Arménska. Je šťavnatá, dlho vydrží, je úplne prírodná, bez chemických prísad. Je nádherne medová, maslová, smotanová, karamelová, orechová. Je... Chcete vedieť aká? Ochutnajte. Kedy? Na váš najväčší sviatok – Deň detí.
Milé deti, Kultúrne centrum Pezinok pre vás pripravilo k vášmu sviatku SÚŤAŽ S MARLENKOU. Od 1. do 25. mája 2005 posielajte na našu adresu obálky, v ktorých bude kresba, poviedka alebo básnička na tému Deň detí alebo Marlenka. Môžete nám nakresliť alebo napísať, ako sa deti na celom svete tešia, oslavujú ale aj pracujú alebo plačú.
Alebo v tej druhej téme nám môžete predstaviť Marlenku – je to princezná, či chudobná dievčina, alebo je to kvietok, či dokonca krajina? Vašej fantázii sa medze nekladú.
Ak máte šikovné nôžky, môžete svoj výtvor priniesť aj osobne, na vrátnicu Domu kultúry.
Nezabudnite však na každú poslanú alebo prinesenú obálku napísať v hornom ľavom rohu:    Značka MARLENKA a samozrejme nezabudnite napísať svoje meno a adresu.
Vaše najlepšie práce vyhodnotíme a na celomestských oslavách Dňa detí 28. mája 2005 v Zámockom parku odmeníme. Čím? No predsa Marlenkou. Tie najlepšie celou tortou. Ceny vám odovzdá ujo Mojmír, ktorý Marlenku do Pezinka privezie.
Naša adresa: Kultúrne centrum Pezinok, Holubyho 42, 902 01 Pezinok.

Ohodnoťte článok: