Pozývame vás do divadla

Ing. Ingrid Noskovičová / Apríl 2005 / Prečítané 1849 krát
Chcete sa zasmiať na dobrej komédii a tie, ktoré sa hrajú v Bratislave ste už videli? Nechce sa vám za dobrou komédiou cestovať až do Nitry? Tak to v Kultúrnom centre zmeníme – komédia príde za vami.
 Dňa 16. mája o 19.00 hod. Divadlo Andreja Bagara z Nitry uvedie v Dome kultúry v Pezinku komédiu Sylvia.
Je to rozkošná, láskavá, úsmevná, romantická hra, ktorá hovorí o netradičnom riešení manželskej krízy manželov v strednom veku Grega a Kate. Greg si jedného dňa privedie domov sučku Sylviu. Nastanú krkolomné situácie, ktoré takmer zapríčinia rozpad manželstva, lebo Kate sa začne k sučke správať ako ku svojej sokyni. Nakoniec však, ako to v dobrej komédii býva, všetko dobre dopadne. A vy budete odchádzať z predstavenia nabití energiou, ktorú vám dokáže dať len smiech. Ale Sylvia nie je len hrou o psíkoch, o láske, ale aj o tolerancii a pochopení.
Okrem toho sa presvedčíte, ako vynikajúco stvárňuje pudlíka Sylviu herečka Zuzana Marošová, známa napríklad z muzikálu Hriešny tanec (divadlo Aréna), či Niekto to rád horúce (Nová scéna Bratislava). Jej veľmi kvalitnou "ľudskou sokyňou" je hviezda nitrianskeho i bratislavského divadelného neba Eva Pavlíková.

Ohodnoťte článok: