Štyri ocenenia pezinskej TV

redakcia / Marec 2005 / Prečítané 1978 krát

   Štyri ocenenia za dva prihlásené príspevky - to je výsledok účasti TV Pezinok na prehliadke tvorby lokálnych televíznych staníc Slovenska Workshop 2005.
V dňoch 17. - 19. marca privítal Martin účastníkov už 7. ročníka tohto celoslovenského festivalu. V programe nechýbali diskusné fóra, technické prezentácie, ale hlavne súťažná prehliadka, do ktorej zaslalo svoje príspevky viac ako 30 televízií.
Prvým oceneným príspevkom bol cyklus Okénko pezinčiny ze strýcem Lajem, ktorý získal druhé miesto a zároveň aj cenu diváka v kategórii voľná tvorba. Porotu i účastníkov zaujal najmä nápad, originálny programový formát a samozrejme výkon hlavného protagonistu Laja Slimáka, čo potvrdil dlhotrvajúci potlesk pri projekcii ako aj na vyhlasovaní výsledkov.
Druhou kategóriou, v ktorej sa TV Pezinok umiestňuje na popredných miestach je reklama. Reklamný spot Boan obsadil 3. miesto a takisto získal Cenu diváka.
Za sedem rokov existencie festivalu je TV Pezinok v počte ocenení na Workshope druhou najúspešnejšou lokálnou televíziou na Slovensku.