Víťazi ankety Najlepšia predajňa roka 2004: Lahôdky u Katky a TESCO

Milan Oravec / Február 2005 / Prečítané 2136 krát
Už dvanástykrát sa uskutočnilo vyhodnotenie ankety Najlepšia predajňa roka v Pezinku, tentoraz za rok 2004. Vyhlasovatelia súťaže Mestský úrad v Pezinku a redakcia Pezinčana prvý raz použili novú formu hodnotenia - o poradí rozhodovalo 102 respondentov dotazníkovej ankety. Forma hodnotenia sa zmenila, aby sa dosiahla väčšia objektívnosť. Pri výbere respondentov sa zohľadnilo ich bydlisko, pohlavie a zamestnanie.
Hypermarket TESCO láka denne stovky zákazníkov   Prvý raz sa hodnotilo v dvoch kategóriach - v prvej boli menšie predajne a prevádzky služieb, v druhej supermarkety a hypermarkety. Dôvodom bolo to, že v minulom roku pribudli v obchodnej sieti v našom meste tri nové veľkopredajne, ktorým malé obchodné prevádzky môžu len ťažko konkurovať.
V kategórii menších predajní najviac hlasov (19) získali, podobne ako vlani, Lahôdky u Katky. Na druhom mieste sa umiestnila Cukráreň u mamičky na Zigmundíkovej ulici (13 hlasov) a na treťom Hodinárstvo HOFI (7 hlasov). Ďalšie poradie: 4. Drogéria 101 (5 hlasov), 5. TINA, Optika na Holubyho ul., Pekáreň pri Farskom kostole, Bageta, Štefánikova ul. (po 4 hlasy), 6. MMarket, Grünrock (3 hlasy).
V kategórii veľkopredajní suverénnym spôsobom zvíťazil hypermarket TESCO s počtom hlasov 61. Druhá priečka patrí marketu Co-ma-co (Real-market, CBA) s 20 hlasmi a tretia hypermarketu Hypernova (19 hlasov). Ďalšie poradie: 4. BILLA (9 hlasov), 5. Jednota Sever (6 hlasov).
Slávnostné vyhlásenie výsledkov a ocenenie najlepších predajní sa uskutočnilo 17. februára v obradnej sieni na MsÚ v Pezinku. Ceny víťazom odovzdal primátor mesta Oliver Solga.

Ohodnoťte článok: