Program EPICENTRUM - Centrum voľného času

September 2004 / Prečítané 1655 krát

CENTRUM VOĽNÉHO ČASU

Mladoboleslavská 3, tel.: 641 20 20

Centrácke leto
I počas tohto leta sa rozšírila centrácka rodina v Zámockom parku. Totiž v piatich prímestských a jednom pobytovom tábore v Mýte pod Ďumbierom, ktoré organizovalo Centrum voľného času sa stretlo množstvo detí z Pezinka i okolia pri potulkách za dobrodružstvom, fantáziou a zručnosťou. Nielenže mohli spoznať nových kamarátov, zabaviť sa, ale i preveriť svoje rozumové i fyzické schopnosti. No a okrem toho navštívili a spoznali poriadny kus Slovenska - od Ďumbiera až po Devín a preplávali stovky metrov v plavárňach i na kúpaliskách.
Pracovníci Centra voľného času by zvlášť chceli oceniť prácu dobrovoľníkov, ktorí i bez nároku na honorár boli ochotní venovať svoj voľný čas deťom. Sú to: Zuzana Kalianková, Katarína Dzíbelová, Monika Aghová, Silvia Červenková, Alexandra Hrabovská, Stanislava Šotková. Ďakujeme.

Mama, ocko poď sa hrať...
Srdečne pozývame rodičov s deťmi na hravé dopoludnia každú stredu a piatok od 10,00 - 12,00 hod., kde okrem hier i tvorivých dielní majú deti možnosť prvého kontaktu s kolektívom, a zároveň i rodičia priestor na vzájomné odovzdávanie si skúseností.

Internet
Využite príležitosť zasurfovať si na internete s možnosťou tlače, resp. práce na počítači, či PC hier každý týždeň od pondelka do štvrtka, v čase od 14,00 - 18,00 hod. v Dome techniky na Mladoboleslavskej ul. 9 (oproti ZUŠ).

Deň otvorených dverí  na oddelení techniky
V dňoch 18. septembra a 2. októbra (sobota) od 8,00 - 12,00 bude na oddelení techniky deň otvorených dverí. Príďte si zahrať počítačové hry, zasurfovať na internete alebo navštíviť modelársku dielňu.


Herňa pre deti
Pre školákov (ZŠ) otvárame každý štvrtok od 12,00 - 18,00 hod. herňu s možnosťou zahrať si spoločenské či iné logické a tvorivé hry, jednoducho oddýchnuť si po vyučovaní v peknom prostredí.

Ohodnoťte článok: