Čo vy na to?

Milan Oravec, pr / September 2004 / Prečítané 2475 krát

 V našom meste bol 10. júla daný do užívania prvý hypermarket Tesco. Aký názor na príchod Tesca do Pezinka majú občania?

Zuzana Krasňanská Gabriela Kuzmíková Silvia Šteflovičová Jaroslav Riegl

 Zuzana Krasňanská: - Som spokojná, je tu lacnejšie ako v iných obchodoch. Pracujem do 21. hodiny, potom si môžem ísť ešte nakúpiť.
Gabriela Kuzmíková: - S nakupovaním v Tescu som veľmi spokojná, nedá sa to porovnávať s inými obchodmi v našom meste. Hovorí to väčšina kupujúcich. Vďaka Tescu som našla zamestnanie, dotiaľ som bola tri roky nezamestnaná.
 Silvia Šteflovičová: - Nakupujem tu pravidelne raz do týždňa, robím tu veľké nákupy. Úroveň služieb i nákupné podmienky mi plne vyhovujú. Je dobré, že si nakúpim na jednom mieste, s dieťaťom nakupovať vo viacerých obchodoch je zložité. Potešila som sa, že Tesco dostane onedlho konkurenciu v podobe Hypernovy a Billy, aspoň sa budú ešte viac snažiť. Ľudia budú nakupovať tam, kde to bude najlepšie.
 Jaroslav Riegl: - Tesco prinieslo do obchodnej siete v Pezinku oživenie a viaceré pozitívne zmeny. Ako zákazník oceňujem pohodlný a rýchly nákup, prehľadnosť pri výbere tovaru, nižšie ceny. Vyhovuje mi aj predĺžený čas predaja. Na podmienky predaja v Tescu musí zareagovať aj konkurencia, a na tom môže spotrebiteľ len získať.


Ohodnoťte článok: