Zvíťazil pezinský DEVILS

Milan Oravec / Júl 2004 / Prečítané 2834 krát

9. ročník minifutbalového turnaja NOVÝ ŽIVOT CUP

   V sobotu 26. júna sa na ihrisku TJ Baník Pezinok uskutočnil 9. ročník turnaja v minifutbale NOVÝ ŽIVOT CUP - Memoriál Milana Bacigála.
Na turnaji sa zúčastnilo dvadsať mužstiev, prevažne z Pezinka a okolia, ale aj z Bratislavy, Piešťan, Topoľčian a Šurian. V štyroch skupinách po piatich mužstvách videli prítomní diváci veľmi dobré zápasy. Každé mužstvo sa snažilo zo všetkých síl prebojovať do záverečných bojov, kde postupovali len prví dvaja zo skupín.
Štvrťfinále: Port servis Bratislava - Cobra Nico Pezinok 2:3, Venuša Bar Topoľčany - Pohoda Pezinok 2:1, Poisťovňa Tatra - Devils Pezinok 1:4, Dúbravka - Eurest 2:1.
Semifinále: Venuša - Cobra 5:0, Devils - Dúbravka 3:2.
   o 3. miesto: Cobra - Dúbravka 2:1.
Do finále sa prebojovali Devils Pezinok a topoľčianska Venuša. Po výhre 2:1 sa víťazom turnaja stali Pezinčania.
   Za najlepšieho brankára bol vyhlásený Jozef Lukačovič z tímu Venuša Topoľčany a najlepším hráčom sa stal Martin Pohrebovič z Cobry Pezinok.
Organizátori turnaja ďakujú všetkým hráčom, fanúšikom a hlavne TJ Baník, Mestu Pezinok a sponzorom za úspešný priebeh turnaja a podporu.

Za organizačný výbor Ján Nagy

O kvalite mužstiev na turnaji svedčí i to, že v nich hrali aj bývalí ligisti. Našim fotoobjektívom sme zachytili Ľuboša Luhového, Vladimíra Kindera a Bartolomeja Juraška.