V tomto roku aj Hypernova?

Milan Oravec / Máj 2004 / Prečítané 2199 krát
Vlani v januárovom čísle sme priniesli informáciu, že v našom meste sa bude stavať obchodné centrum Hypernova, ktoré má vyrásť na ploche vyše dvoch hektárov, vedľa čerpacej stanice pohonných hmôt, medzi komunikáciami Senecká a Šenkvická.
   Výstavba Hypernovy sa však začala zahmlievať, do popredia sa dostali obchodné centrá Tesco a Billa, ktorých výstavba v súčasnosti už finišuje. V minulých dňoch sa ale objavili inzeráty, že firma Ahold Retail Slovakia, k.s. ponúka podnikateľom voľné obchodné plochy v obchodnom centre Hypernovy v Pezinku, ktoré majú otvoriť v novembri 2004.
Na bližšie informácie sme sa spýtali manažéra výstavby firmy Ahold Miroslava Horkého:
 -
Áno, Hypernova sa v Pezinku stavať bude. Teraz pripravujeme stavebné konanie. Od termínu jeho ukončenia závisí konečný termín ukončenia výstavby. Robíme všetko preto, aby sa plánovaný termín odovzdania obchodného zariadenia do prevádzky v tomto roku dodržal.
   Môžete nám povedať čosi viac o novom obchodnom centre?
- I
de o Hypernovu menšieho formátu, kde je zastavaná plocha necelých 6000 a predajná plocha 3300 m2. Obchodné centrum bude mať širokosortimentálny predaj, budú tu potraviny, kancelárske potreby, železiarstvo, drogéria, obuv, textil a iné. K dispozícii budú samozrejme parkoviská, ráta sa s počtom 230 - 300 parkovacích miest.

Ohodnoťte článok: