Mladí hádzanári nám robia radosť

Milo Matonog / Marec 2004 / Prečítané 3312 krát
V minulom čísle sme informovali o veľkom úspechu našich mladých hádzanárov, starších žiakov ŠKH Agrokarpaty na medzinárodnom turnaji Winter Handball Cup v Bratislave, ktorý vyhrali bez jediného zaváhania.
O tri týždne neskôr, 21. - 22. februára, štartovali na ďalšom medzinárodnom turnaji Coca - cola Cup v Považskej Bystrici, kde si počínali rovnako úspešne. Postupne zvíťazili nad ŠKH Ostrava 23:17, HCB Karviná B 25:19, MŠK Považská Bystrica A 23:22, Považská Bystrica B 27:16, Kobély Tatabánya (Maďarsko) 27:23. Prehrali jediný zápas s HCB Karviná A 19:24. V silnej konkurencii si napokon vybojovali vynikajúce druhé miesto. Pezinčan Andrej Budzák bol vyhlásený za najlepšieho hráča turnaja. Náš tím hral v zložení: Michalec, Budzák, Čapkovič, Světlík, Fleischhacker, Hyross, Gaži, Vovolka, Šimášek, Šafár, Minarovič.
Ďalší úspech pezinskej hádzanej na medzinárodnom poli dokazuje, že investície rodičov, trénerov, funkcionárov oddielu i samotného mesta Pezinka do mládeže nevychádzajú navnivoč, ale sa vracajú zúročené. Chlapcom k úspechu blahoželáme a ďakujeme im za skvelú reprezentáciu oddielu i mesta Pezinok.

Starší žiaci ŠKH Agrokarpaty Pezinok: horný rad zľava - Dušan Baďura, tréner, Michal Hyross, Tomáš Fleischhacker, Andrej Budzák, Vladimír Vovolka, Jakub Balo, Karol Světlík, dolný rad zľava - Michal Michalec, Marek Čapkovič, Tomáš Barták, Ján Gaži, Marek Šimášek, Martin Šafár.

Ohodnoťte článok: