Pýtate sa nás...

H. Zacharová, redakcia / Február 2004 / Prečítané 1621 krát
Vážená redakcia,
nebolo by možné, aby prispievatelia do Pezinčana mali k dispozícii na svoje príspevky schránku? Zdá sa mi zbytočné platenie známky pošte za doručenie príspevku v rámci Pezinka, len o ulicu ďalej, stratou času je nosenie príspevku priamo do Vašej redakcie.
Myslím, že by bolo vhodné umiestniť schránku na príspevky od občanov napr. vo vestibule mestského úradu, vedľa skrinky s článkami z Pezinčana, alebo na inom mieste.


   Čitateľke H. Zacharovej ďakujeme za tento podnet, ale radi by sme ju i ostatných čitateľov upozornili, že máme svoju schránku na prízemí vo vchode do redakcie v budove Domu kultúry (vchod od evanjelickej fary). Prispievatelia teda nemusia chodiť s príspevkami do redakcie až na tretie poschodie. Okrem toho máme skrinku v budove Mestského úradu na Radničnom námestí č. 7, vo vstupnej hale na prízemí (oproti vchodu), kde majú svoje skrinky tiež všetci poslanci Mestského zastupiteľstva. Prípadne nám môžete vaše príspevky nechať v obálke u informátora v Dome kultúry na Holubyho ulici, odkiaľ si ich včas prevezmeme.


Ohodnoťte článok: