Uchádzači o ocenenie ŠPORTOVEC ROKA 2003 MESTA PEZINOK

December 2003 / Prečítané 2264 krát
Komisia mládeže a športu pri Mestskom zastupiteľstve v Pezinku v spolupráci s redakciou Pezinčana pripravili zoznam najúspešnejších športovcov, z ktorých môžete vybrať tých najlepších. Tento zoznam nemusí byť kompletný preto vo vašom hlasovaní môžete určiť aj športovca alebo kolektív, ktorý nie je v tomto zozname. Do hodnotenia možno zahrnúť aj Pezinčanov, ktorí pôsobia v iných kluboch, rozhodujúce je trvalé bydlisko. Do ankety sa môžete zapojiť aj vy, prostredníctvom anketového lístka. Hlasovať môžete v kategóriach seniorov a juniorov, v oboch je potrebné určiť najlepších jednotlivcov a tiež kolektívy. Svoje hlasy môžete dať desiatim jednotlivcom a trom kolektívom.
Vyplnené anketové lístky odovzdajte do 12.1. 2004 v redakcii Pezinčana, Holubyho 42, na vrátnici Domu kultúry alebo u A. Šindlerovej v kancelárii prvého kontaktu, na Mestskom úrade, Radničné nám. 7. Spomedzi hlasujúcich vyžrebujeme troch výhercov vecných cien.

SENIORI - JEDNOTLIVCI

 1. Svatava Špániková (Karate club Pezinok) - majsterka sveta v kickboxe (semikontakt, ženy 65 kg), 1. miesto na M-SR, víťazka Czech a Slovak Open, 2. miesto na M-SR v karate;

2. Michal Peniak (Karate club Pezinok) - 6. miesto na Majstrovstvách sveta (semi light kontakt, 90 kg), 1. miesto na M-SR v kickboxe;

3. Andrea Šišková (Karate club Pezinok) - 1. miesto na M-SR v kickboxe (semilight kontakt, 55 kg), 1. miesto na Slovak Open;

4. Michal Paríšek (1. Judo club Pezinok) - 1. miesto na M-SR (do 73 kg);

5. Martin Tománek (1. Judo club Pezinok) - 3. miesto na M-SR (do 81 kg);

6. Richard Nemec (Sisley Treviso) - reprezentant Slovenska vo volejbale, účastník ME v Nemecku;

7. Peter Valka (1. Stolnotenisový klub Slovkarpatia Pezinok) - 3. miesto na ME v súťaži družstiev v kategórii TT3, 1. miesto na M-SR družstiev v kategórii TT3, 3. miesto na M-SR v jednotlivcoch, nominácia na Paralympijské hry v Aténach 2004;

8. Rastislav Revúcky (1. Stolnotenisový klub Slovkarpatia Pezinok) - 2. miesto na ME v jednotlivcoch v kategórii TT2, 2. miesto na ME v družstvách, 1. miesto na M-SR v jednotlivcoch a v družstvách v kategórii TT2, nominácia na Paralympijské hry v Aténach 2004;

9. Filip Polc - 20. miesto na Majstrovstvách sveta v zjazde na horských bicykloch;


   

JUNIORI - JEDNOTLIVCI


 1. Milan Randl (1. Judo club Pezinok) - 1. miesto na ME v kategórii kadetov, 1. miesto na M-SR v kategórii juniorov i kadetov;

2. Matej Vinohradský (1. Judo club Pezinok) - 1. miesto na M-SR v kategórii kadetov, 2. miesto na M-SR v kategórii juniorov;

3. Pavol Jurčík (1. Judo club Pezinok) - 3. miesto na M-SR v kategórii juniorov;

4. Lukáš Krasňanský (1. Judo club Pezinok) - 3. miesto na M-SR v kategórii juniorov;

5. Lenka Virklerová (VTC Pezinok - tenisový oddiel) - 3. miesto na M-SR v kategórii žiačok;

6. Kristína Lacková (MaSK Pezinok) - 1. miesto v SR v softballe družstiev kadetiek, reprezentantka SR - 4. miesto na ME;

 7. Peter Hudec a Kristína Chochlíková (KST Petan) - 45. miesto na Majstrovstvách sveta, 2. miesto na M-SR juniorov v latinskoamerických tancoch, 3. miesto na M-SR juniorov v štandardných tancoch a v kategórii desať tancov;

8. Alexandra Horáková (Karate club Pezinok) - 1. miesto na M-SR v kickboxe v semi-light kontakte;

9. Alena Hupková (Karate club Pezinok) - 1. miesto na M-SR v karate (do 55 kg);

10. Zuzana Gregušová (Karate club Pezinok) - 1. miesto na M-SR v karate (do 50 kg);

11. Andrej Palčík (Karate club Pezinok) - 1. miesto na M-SR v karate (do 72 kg);

12. Martin Piják (TJ Sokol Pezinok - orientačný beh) - 12. miesto na Majstrovstvách sveta v šprinte a 4. miesto v štafete;

13. Veronika Vachová (TJ Sokol Pezinok - orientačný beh) - 12. miesto na ME dorastu v šprinte;
14. Milan Beles (TJ Sokol Pezinok - orientačný beh) - 1. miesto na M-SR;

15. Darina Poláčková (TJ Sokol Pezinok - orientačný beh) - 1. miesto na M-SR;

16. Matej Pilka (TJ Sokol Pezinok - orientačná cyklistika) - 2. miesto na M-SR jednotlivcov a 1. miesto na M-SR v štafetách;

17. Michal Fraňo (TJ Sokol Pezinok - orientačná cyklistika) - 1. miesto na M-SR v štafetách;

18. Barbora Micháliková (Vital Bratislava) - 13. miesto na Majstrovstvách sveta juniorov na 200 m, 4. miesto na ME juniorov na 200 m a 8. miesto na 100 m, 1. miesto na M-SR juniorov na 60 m i na 200 m, 2. miesto na M-SR dospelých na 60 m i na 200 m;

19. Jana Mezeiová (ŠSK Stupava) - 2. miesto na ME v streľbe z brokových zbraní v disciplíne trap junioriek;

20. Matej Kunert (AŠK Inter Bratislava) - 2. miesto na ME v skokoch za vlekom, 3. miesto v družstvách, 1. miesto na M-SR dospelých v slalomoch a v trikoch za vlekom, 1. miesto na M-SR v skokoch za člnom.


  

SENIORI - KOLEKTÍVY

 1. 1. Judo club Pezinok - vicemajstri Slovenska.


  

JUNIORI - KOLEKTÍVY

1. MaSK Pezinok (softball) - majsterky Slovenska kadetiek;
2. Karate club Pezinok - majsterky Slovenska dorasteniek;
3. 1. Judo club Pezinok - majstri Slovenska kadetov;
4. MBK Pezinok (basketbal) - 2. miesto na Slovensku v kategórii žiakov.


Ohodnoťte článok: