Zmeny vo výbore PŠC

December 2003 / Prečítané 2006 krát
Futbalisti PŠC Pezinok majú za sebou neúspešnú jesennú časť III. ligy, po 15 kolách sú poslední, v priebehu súťaže odstúpil aj výbor futbalového klubu na čele s Ing. Petrom Slimákom. Za tohto stavu bol najvyšší čas urobiť zásadné opatrenia, ktoré by situáciu riešili.
Dňa 26. novembra sa zišla mimoriadna členská schôdza, ktorú otvoril viceprimátor Ing. Jozef Chynoranský. Jej cieľom bolo analyzovať doterajšiu činnosť a zároveň nájsť východisko na zmenu pomerov v klube.
Dôležitým bodom programu bolo zvolenie nového výboru, ktorý bude pracovať v zložení: Ing. Jozef Chynoranský, Vladimír Mikletič, Ing. František Slezák, Dušan Berzedi, Ing. František Moravčík. V bohatej diskusii odzneli viaceré podnetné návrhy i kritické slová na existujúce problémy.
V ten istý deň sa uskutočnila prvá výborová schôdza, na ktorej zvolili predsedu výboru, ktorým sa stal Ing. František Moravčík.
Cieľom nového výboru bude stabilizovať situáciu v klube, oživiť činnosť a dosiahnuť, aby sa áčko seniorov zachránilo v III. lige.
Trénerom mužstva zostáva Dušan Jacko. O zmenách v kádri PŠC, ktoré sa cez zimnú prestávku pripravujú, vás budeme informovať.

Ohodnoťte článok: