PROGRAM VINOBRANIA 2003 PEZINOK

September 2003 / Prečítané 3008 krát

Dom kultúry
17.00     Jitka Bezúrová - Grafika     otvorenie výstavy



SPRIEVODNÉ PODUJATIA

RADNICA - CAFÉ, BAR, RESTAURANT  - Nádvorie
20.00 - Večer hudby a humoru
Čítanie z knihy Vlada Nosáľa - Výber z humoru Strýca Marcina - číta Ivan Krivosudský v hudobnom doprovode dua Ivana Semančíka.
----------------------

Malokarpatské múzeum
16.00     Slávnostné otvorenie výstavy
- Cech slovenských keramikov
- Drevené plastiky
- Premeny mesta Pezinok

Mestské múzeum v Pezinku M.R. Štefánika 1
19.00    Slávnostné otvorenie múzea v  Starej radnici
- Zo zeme - Archeológia Pezinka a okolia
- Z ateliérov - Umelci z Pezinka
- Inaugurácia prvej pezinskej poštovej známky


skupina ARIONSPRIEVODNÉ PODUJATIA

RADNICA - CAFÉ, BAR, RESTAURANT  - Nádvorie
16.00 - Ľudová hudba folklórneho súboru Mladosť Šenkvice
19.00 - Cigánska banda Zlaté Klasy - AŽDORÁNA.

Potočná ulica stage:
21.00 - ACORN HOEK - Bratislava, grunge music, unplugged.
------------------------------------

skupina Senzus  9.00    Odborný seminár o cestovnom ruchu (zasadačka na ul. M.R. Štefánioka 10)
14.30    Pekárska show - veľký stan na Radničnom námestí
18.00    OTVORENIE MESTSKEJ VIECHY  - Mestská vinotéka

Tribúna pred Zámkom
17.00    PRVÝ DÚŠOK  - slávnostné otvorenie Vinobrania 2003
19.00    COUNTRY VEČER ARION a ich priatelia  (Gidra blue, Chalabala band, Modrí jazdci,
Country team,Belasí, Bukasový masív, Arion, tanečný súbor Petronella).

Hlavná tribúna na námestí
18.30 JUNIOR BRASS QUINTET - fanfárový koncert
19.00 PEZINČANIA PEZINČANOM
- vystúpenia domácich hudobných súborov - Diana Deáková a Klaudia Vašinová, Ivana Poláčková, Soňa Šajermanová, Break Step, Krtinec, Acornhoek, Second band, Feelme, Take one, Karpatskí pastieri
23.00 SENZUS - koncert hudobnej skupiny
0.30 DISCOSHOW
02.00 Záver programu

SPRIEVODNÉ PODUJATIA

RADNICA - CAFÉ, BAR, RESTAURANT  - Nádvorie
16.00 - Ľudová hudba folklórneho súboru Mladosť Šenkvice
20.00 - Funny Fellows
----------------
   - Výstava prác žiakov SOU na ul. M.R. Štefánika
-  III. ročník Malokarpatského zrazu caravanistov, Areál zdravia Rozálka IRI
--------------------------------------

09.00     Otvorenie Uličky umeleckých remesiel

Nádvorie Zámku
Studienka10.00    Otvorenie Výstavy vín a degustácia - nádvorie Zámku

Hlavná tribúna na námestí
10.00   GRINAVANKA - koncert dychovej hudby
11.00    STUDIENKA - detský folklórny súbor
12.00    KRISTÍNA KARABÍNOŠOVÁ - dancefloor
13.00    NAJKRAJŠIE MELÓDIE  - Marika Godová a Anton Čukan
14.00    AKCENT - LIVE - hudobno-zábavná skupina
15.00    ROCK FM RÁDIO na Vinobraní
15.30    CORVUS ARMA - HAVRANI - historický šerm
16.00    ANDALUCIA - súbor flamenco
17.00    MARCELA LAIFEROVÁ A SKUPINA TREND
18.00    FUNNY FELLOWS - koncert
19.00    SEMTEX (CZ) - koncert hudobnej skupiny
Havrani  - historický šerm20.00    KELTIEG (SK, BZH, GB) - keltská hudba
21.30    VAGAR - ohňová show
21.50    OHŇOSTROJ
22.00    POLEMIC - koncert hudobnej skupiny
23.30    SUPPLE PEOPLE - funky koncert
01.00    Záver programu

Tribúna pred Zámkom
11.00    LIPKA - folklórny súbor z Dubovej
13.00    BANDERIUM - historický šerm
14.00    ŘEMDICH (CZ) - hudba renesancie a baroka
Semtex15.00    RUDOLTOWICE (PL) - súbor piesní a tancov
16.30    OČOVAN - folklórny súbor z Očovej
18.00    CAJLANÉ - dychová hudba z Pezinka
19.00    MARGOT - dievčenská hudobná skupina
20.00    LÚČNICA
21.30    I.M.T. SMILE
23.00    VINEA - DISCOSHOW ROCK FM RÁDIA

Farská ulica
9.00    FYZULNAČKA - majstrovstvá sveta vo varení fazuľovej polievky


SPRIEVODNÉ PODUJATIA

Alegorický sprievodRADNICA - CAFÉ, BAR, RESTAURANT  - Nádvorie
15.00 - Musa Antiqua - nevšedná hudba starých čias
   -Tabulatura Vietoris - cyklus starej hudby
   - Stará hudba židovského národa
   - Stredoveké romance Sefaradov zo Španielska
19.00 - AD UNA CORDA - ako ich nepoznáte.
----------------
   - Výstava prác žiakov SOU na ul. M.R. Štefánika
-------------------------------------------------

10.00    HUDOBNÁ POZVÁNKA do sprievodu
11.00    ALEGORICKÝ SPRIEVOD - ulice Sládkovičova, M.R.Štefánika, Radničné námestie
a Holubyho ulica

Hlavná tribúna na námestí
Alegorický sprievod11.30    POŽEHNANIE ÚRODY - tribúna na Radničnom námestí
13.00    LAJTA - folklórny súbor z Maďarska
14.00    ROMAN VÁMOŠ A SKUPINA PULZ - pesničkári
15.00   ZMENA MENA - bratislavská hudobná skupina
16.00    LUCIA ŠORALOVÁ - koncert populárnej speváčky
17.00    POSLEDNÝ DÚŠOK - dovidenia o rok, priatelia!
17.10    ARION - country skupina z Pezinka
18.00    Záver programu

Tribúna pred Zámkom
12.30    ŠARFIANKA - koncert dychovej hudby
13.45   VIŠTUČANKA - koncert dychovej hudby
15.15    CAJLANÉ - koncert dychovej hudby
16.45    MILOČANKA (CZ) - koncert dychovej hudby
18.00    Záver programu


ZMENA PROGRAMU VYHRADENÁ

V rámci Vinobrania 2003 sa uskutoční aj množstvo ďalších sprievodných podujatí o ktorých budeme informovať.


Dôležité telefónne stanice

Mestská polícia:  159,   6901182
Obvodné odd. PZ:  641 23 33
Poliklinika Pezinok - pohotovosť: 155


Informácie

Mestský úrad Pezinok, Radničné nám. 7
tel. 033/690 11 02, fax 033/ 641 23 03
e-mail: eva.lupova@msupezinok.sk

Informačné centrum Pezinok, Radničné nám. 9
tel. 033/ 690 11 07, fax 033/ 641 23 03
e-mail: informacne.centrum@msupezinok.sk

Podnikateľský referát MsÚ Pezinok,
Radničné nám. 7
tel. 033/ 690 11 25