PROGRAM VINOBRANIA 2003 PEZINOK

August 2003 / Prečítané 1569 krát

Dom kultúry
17.00     Jitka Bezúrová - Grafika     otvorenie výstavy


Malokarpatské múzeum
16.00     Slávnostné otvorenie výstavy
- Cech slovenských keramikov
- Drevené plastiky
- Premeny mesta Pezinok

Mestské múzeum v Pezinku M.R. Štefánika 1
19.00    Slávnostné otvorenie múzea v  Starej radnici


  9.00    Odborný seminár o cestovnom      ruchu
14.30    Pekárska show

Tribúna pred Zámkom
17.00    PRVÝ DÚŠOK  - slávnostné otvorenie Vinobrania 2003
19.00    COUNTRY VEČER ARION a ich priatelia

Hlavná tribúna na námestí
18.00 FANFÁROVÝ KONCERT
19.00 PEZINČANIA PEZINČANOM
- vystúpenia domácich hudobných súborov - Diana Deáková a Klaudia Vašinová, Ivana Poláčková, Soňa Šajermanová, Break Step, Krtinec, Acornhoek, Second band, Feelme, Take one, Karpatskí pastieri
23.00 SENZUS - koncert hudobnej skupiny
0.30 DISCOSHOW
02.00 Záver programu

9.00     Otvorenie Uličky umeleckých remesiel

Nádvorie Zámku
10.00    Otvorenie Výstavy vín

Hlavná tribúna na námestí
10.00    Grinavanka
11.00    Studienka
12.00    Kristína Karabínošová
13.00    Najkrajšie melódie
14.00    Akcent live
15.00    ROCK FM Rádio na Vinobraní
15.30    Corvus arma - Havrani
16.00    Andalucia
17.00    Marcela Laiferová a skupina Trend
18.00    Funny fellows
19.00    Semtex (CZ)
20.00    Keltieg (SK, BZH, GB)
21.30    Laserová a ohňová show
21.50    Ohňostroj
22.00    Polemic
23.30    Supple people
01.00    Záver programu

Tribúna pred Zámkom
11.00    Lipka
13.00    Banderium
14.00    Pezinok do toho  - hudobno-športová show
15.00    Řemdich (CZ)
16.00    Rudoltowice (PL)
17.30    Očovan
19.00    Cajlané
20.00    Uragán
22.00    Margot
00.00    Vinea - disco

Farská ulica
9.30    FYZULNAČKA - majstrovstvá sveta vo varení fazuľovej polievky


10.00    Hudobná pozvánka do sprievodu
11.00    Alegorický sprievod (Sládkovičova - M.R.Štefánika - Radničné nám. - Holubyho)

Radničné námestie
11.30    Požehnanie úrody

Hlavná tribúna na námestí
13.00    Lajta (H)
14.00    Roman Vámoš a Pulz
15.00    Zmena mena
16.00    Lucia Šoralová
17.00    Posledný dúšok
17.15    Arion
18.00    Záver programu

Tribúna pred Zámkom
12.30    Dychová hudba Šarfianka
13.45    Spolok DH Vištučanka
15.15    Spolok DH Cajlané
16.45    Dychová hudba Miločanka (CZ)
18.00    Záver programu



ZMENA PROGRAMU VYHRADENÁ

V rámci Vinobrania 2003 sa uskutoční aj množstvo ďalších sprievodných podujatí o ktorých budeme informovať.


Ohodnoťte článok: