Mestská polícia zasahovala

August 2003 / Prečítané 1684 krát
Krádeže bicyklov.
V.M. z Pezinka 31. júla oznámil, že mu pred predajňou M-Market na ulici 1. mája ukradli bicykel zn. Modet, ktorý mal uzamknutý v stojane na bicykle. Krádežou mu vznikla škoda 2990 Sk.
Dňa 31.7. oznámil J.B. z Pezinka, že mu v obytnom dome na Muškátovej ul. ukradli uzamknutý bicykel zn. Merida v hodnote 3000 Sk. V oboch prípadoch sa začalo objasňovanie priestupku proti majetku.

Ohrozovali cestnú premávku.
Hliadka MsP v poobedňajších hodinách 2. augusta v chatovej oblasti Stupy zistila, že dvojčlenná osádka vozidla Honda Civic ohrozuje cestnú premávku tým, že jazdí po celej šírke vozovky. Obe osoby pred jazdou požili alkohol - Ivanovi M. (23) namerali 2,63 promile a mladistvej Ľ.B. (16), ktorá sa vraj učila šoférovať, 2,33 promile. Prípad na doriešenie prevzalo OO PZ v Pezinku.

Napadli ho a zranili.
Dňa 3.8. o 22.10 hod. na Cajlanskej ulici preverovala hliadka MsP oznam, že sa tam nachádza poranená osoba. Hliadka na mieste zistila, že je to S.H. z Pezinka, ktorý uviedol, že ho na Novomeského ulici fyzicky napadli dve osoby, z ktorých jednu pozná. Nakoľko mal poranenia hlavy a rúk previezli ho na lekárske ošetrenie.

Ohodnoťte článok: