Čierna kronika

at / Jún 2003 / Prečítané 1778 krát
Ukradol svadobné šaty
    Neznámy páchateľ sa 9. júna vlámal do svadobného salónu na Holubyho ul. v Pezinku, odkiaľ odcudzil 60 kusov svadobných šiat, šesť spoločenských dámskych šiat a finančnú hotovosť 3200 Sk. Spôsobená škoda bola vyčíslená na viac ako 750 tisíc korún. Vyšetrovaním prípadu sa zaoberá Okresný úrad justičnej polície Pezinok.

Vyhrážala sa zabitím
V Pezinku na Myslenickej ulici sa 11. júna Anna V. (62) so sekerou v ruke vyhrážala svojej dcére zabitím, vyhadzovala ju z domu a hrozila jej, že keď neodíde, tak ju zabije, keď bude spať. Z obavy o svoj život 40-ročná žena celú vec oznámila na polícii. Voči matke bolo začaté trestné stíhanie a vznesené obvinenie pre trestný čin násilia proti jednotlivcovi a skupine obyvateľov.

Zrážka s náklaďákom
Na Malackej ceste došlo 12. júna k zrážke motocyklu Simson s nákladným motorovým vozidlom. Motocyklista pri odbočovaní vľavo na vedľajšiu cestu do Kučišdorfskej doliny vošiel do jazdnej dráhy vozidla Renault Midlum, ktoré ho v tom čase už predbiehalo. Pri nehode sa vodič motocyklu a jeho spolujazdec ľahko zranili. Vznikla škoda 50 000 Sk.

Ohodnoťte článok: