Za čistejší Pezinok

az / Máj 2003 / Prečítané 2119 krát
V Pezinku pracuje už viac ako desať rokov skautský zbor Modrý oblak. V súčasnosti má 50 členov, ktorí sa podieľajú aj na mnohých podujatiach mesta, ale aj rôznych združení či mimovládnych organizácií v regióne.
Brigáda na čistení Cajlanskej ulice.   V ostatnom mesiaci sme sa zúčastnili na čistení mesta v akcii Za čistejší Pezinok. Čistili sme Cajlanskú ulicu, na ktorej sa nachádza naša nová klubovňa. Niekoľko dní predtým sa skauti zapojili do akcie Ligy proti rakovine - Dňa narcisov, v rámci ktorej sa im podarilo vyzbierať od občanov čiastku 28 tisíc korún.
V máji sme v novej klubovni usporiadali Deň otvorených dverí, na ktorom sa zúčastnili poprední činitelia mesta a všetci duchom mladí, ktorí sa zaujímali o našu činnosť. Počasie nám prialo. Zahrať nám prišla country skupina Náhoda. Varili sme guláš a zabávali sme sa až do neskorých poobedňajších hodín. Skauti pripravili pre návštevníkov rôzne hry, ukážky z činnosti, výstavu fotografií zo skautských akcií a materiály z histórie zboru.
Ak máte záujem o bližšie informácie o skautskom zbore, či chcete sa stať jeho členmi, ste vítaní v klubovni na Cajlanskej 88 v utorok, stredu, štvrtok a piatok medzi 16. až 19. hodinou.

Ohodnoťte článok: