Navštívte svet harmónie

Apríl 2003 / Prečítané 2051 krát
Už štvrtýkrát sa stane Pezinok dejiskom kultúrno-spoločenského podujatia Orbis harmoniae (Svet harmónie). Opäť je tu čas pookriať, vnímať svet z iného pohľadu, spoznávať a naučiť sa ozdravovať telo a dušu.
Tak ako predchádzajúce ročníky aj v tomto prichádzajú organizátori s niečim novým, čím chcú návštevníkov zaujať a poučiť. Hlavný program tvorí šesť prednášok o tibetských mantrách, o mandalách, nových terapiach. Zaujímavá bude prednáška o aktívnej spirituálnej hojivej aplikácii, pri ktorej človek môže vlastnou silou a vnútornou harmóniou liečiť svoje ochorenia.
Novinkou budú filmy Pavla Barabáša z návštev Tibetu, Indie a Himalájí, ktoré vyhrali na festivaloch v Kanade a vo Francúzsku.
Opäť bude v prevádzke čajovňa, kde by mala jedna slovenská skupina predviesť tiež čajový rituál z Japonska. Návštevníci budú môcť absolvovať rôzne terapie, masáže, bankovanie a rôzne iné ozdravné techniky. Toto všetko bude v cene vstupenky, ktorá bude stáť 99 Sk.
Zabezpečený je aj predaj kníh, bylín, čajov, polodrahokamov, masážnych prístrojov, pomôcok a prostriedkov zdravej výživy.
Organizátormi podujatia sú Kultúrne centrum v Pezinku, Občianske združenie Karpaty Slovakia a Mgr. Dária Fehérová.

Ohodnoťte článok: