Mestská polícia zasahovala

mb, at / Apríl 2003 / Prečítané 2039 krát

Demontovali okná.
Dňa 30.3. o 15.15 hod. preverovala hliadka MsP oznam zamestnancov Psychiatrickej liečebne Philippa Pinela, že v areáli sa pohybujú neznáme osoby. Zistili, že v rozostavanej budove patriacej nemocnici dvaja muži 22-ročný J.O. a 25-ročný A.P. z Pezinka demontujú hliníkové obloženie okien. Za priestupok proti majetku im uložili blokovú pokutu.
Vo vstupnej budove nemocnice hliadka v tom istom čase spozorovala muža, ktorý sedel na zemi a rozbitým pohárom si zarezával do ruky s úmyslom podrezať si žily. Mestskí policajti mu v tom zabránili. Privolaná Lekárska služba prvej pomoci muža (29 r. J.M.) ošetrila a previezla do nemocnice v Bratislave.

Usmrtený cyklista.
Dňa 2.4. o 21.30 hod. privolali hliadku MsP na Myslenickú ulicu v miestnej časti Grinava, kde došlo k dopravnej nehode. Pri zrážke zahynul 69-ročný cyklista - občan tejto mestskej časti. Hliadka do príchodu dopravnej polície organizovala cestnú premávku.

Poškodil zariadenie.
Dňa 6.4. o 6.00 hod. oznámil pracovník prevádzky WEST na Moyzesovej ulici, že im neznáma osoba spôsobila škodu na zariadení za päťtisíc korún a potom utiekla. Vo veci sa začalo objasňovanie priestupku proti majetku.

Odcudzila mobil.
Koncom marca odcudzila 14-ročná žiačka na ZŠ Na bielenisku svojmu spolužiakovi mobil z vrecka vetrovky, ktorú mal odloženú v šatni. Spôsobila mu tým škodu 6000 Sk. Krádež objasnila kriminálna polícia. Prípad odložili, pretože ide o maloletú osobu, ktorá nie je trestne zodpovedná.


Ohodnoťte článok: