Zmeny v kádri PSČ

Február 2003 / Prečítané 1784 krát
Treťoligoví futbalisti PŠC Pezinok ukončili jesennú časť súťaže s 26 bodmi na 7. mieste, čo bolo príjemným prekvapením. Zaujímalo nás, čo sa udialo s mužstvom cez zimnú prestávku.
Tréner mužstva Dušan Jacko nebol nadšený z nepredvídaného odchodu skúsených hráčov Petra Bohuša (do Rakúska) a Petra Bednárika (zatiaľ nie je známe, kde zakotví). Mužstvo musia bezpodmienečne doplniť adekvátnymi náhradami, čo nebude ľahké.
S prípravnou na odvetnú časť súťaže začali 11. januára. Majú za sebou vyše dvadsať tréningov a sedem prípravných zápasov. Výsledky nepovažovali zatiaľ za také dôležité, išlo im skôr o to, aby urobili vynútenú rekonštrukciu mužstva, aby sa hráči zohrali a navzájom spoznali.
V kádri mužstva sú títo hráči: brankári - Martin Ondrovič, Matej Nižňan, na ostatné posty - Peter Turek, Marek Bacigál, Anton Hájek, Ivan Berzedi, Boris Brna, Radoslav Bakyta, Radoslav Kraus, Michal Hromník, Martin Pohrebovič, Peter Hoferica, Michal Mihalovič, Róbert Ježík, Martin Valach, Juraj Pajong, Peter Pätoprstý. Vybavujú sa prestupy Daniela Federlu (hral v Rakúsku), bratov Tomáša a Richarda Jurištovcov (Slov. Grob), Ľuboša Adámka (ZVS Pezinok), Milana Dugoviča (Blatné), Miroslava Pastuchu (Modra). Vážny záujem majú o Martina Urbánka zo Spartaka Trnava, zatiaľ sa však s klubom nedohodli.
Cieľom PŠC je produkovať taký futbal, ktorý priláka na štadión viac divákov a bude dôstojný tradícii tohto športu v Pezinku.

Ohodnoťte článok: