PRÍDTE NA GRÓBSKU HUSACINU

Jozef Javorka / August 2002 / Prečítané 1594 krát
Obecný úrad v Slovenskom Grobe vás srdečne pozýva na II. ročník Dňa otvorených dverí prevádzok s husacími špecialitami. Podujatie sa uskutoční 31. augusta (sobota) od 11. do 21. hodiny. V rámci tejto kultúrno-spoločenskej a hostiteľskej akcie štrnásť podnikateľských subjektov s husacími špecialitami a jeden s ochutnávkou vína budú ponúkať návštevníkom pečené husi s lokšami. Porcia 20 dkg husi s dvoma lokšami a prílohou bude stáť 109 Sk.
Jednotliví podnikatelia vám predstavia svoje prevádzky, v ktorých nebudú chýbať ľudoví umelci. Pre návštevníkov je pripravený koč s konským poťahom, na ktorom sa budú môcť presúvať z jednej prevádzky do druhej. Na terase Domu kultúry sa začne o 14. hodine kultúrny program, v ktorom sa predstavia folklórne skupiny spoločne s hudobnou skupinou Kométa, ktorá bude účinkovať na tanečnej zábave.
Cena vstupenky, ktorá oprávňuje návštevníkov ku vstupu do všetkých podnikateľských zariadení a na kultúrny program s tanečnou zábavou je 50 Sk. Vstupenky si môžete objednať na Obecnom úrade v Slovenskom Grobe, č. tel. 033/647 8210, 647 8222 (tiež fax).

Ohodnoťte článok: