Za čistejší Pezinok

Ing. Eva Lupová / Máj 2002 / Prečítané 1634 krát
Mesto Pezinok v spolupráci s komunitnou nadáciou REVIA pripravujú celomestskú kampaň Za čistejší Pezinok. Jej cieľom bude v spolupráci so všetkými, ktorým záleží na tom, aby žili v príjemnom a zdravom meste, niečo pre to urobiť a nespoliehať sa, že sa o to pričinia len iní, alebo sa to spraví samo. Zatiaľ prejavili záujem podielať sa na kampani okrem organizátorov i miestne médiá - Televízia Pezinok, s. r. o., časopisy Pezinčan, Pezinsko, Pezinský podnikateľ, Pezinské okno a Vidiečan, ďalej občianske združenia Prevencia AD a Grinavský občiansky klub, základné školy na Fándlyho a Holubyho ulici, Klub mladých pri Kultúrnom centre, kultúrne inštitúcie Malokarpatská knižnica a Malokarpatské osvetové stredisko a Centrum výchovnej a psychologickej prevencie. Tento kolektív je však otvorený aj ďaľším záujemcom. Najbližšie diskusné stretnutie ku kampani sa uskutoční v pondelok 10. júna o 14.00 hod na Mestskom úrade v Pezinku, v zasadačke č. 12. Budú na ňom vítaní nielen pozvaní. Kampaň zatiaľ nemá svoje oficiálne pomenovanie ani logo. Je to výzva pre všetkých, ktorí majú dobré nápady a sú výtvarne zruční. Cenná bude každá pomoc.
Malokarpatská knižnica a Malokarpatské osvetové stredisko a Centrum výchovnej a psychologickej prevencie. Tento kolektív je však otvorený aj ďaľším záujemcom. Najbližšie diskusné stretnutie ku kampani sa uskutoční v pondelok 10. júna o 14.00 hod na Mestskom úrade v Pezinku, v zasadačke č. 12. Budú na ňom vítaní nielen pozvaní. Kampaň zatiaľ nemá svoje oficiálne pomenovanie ani logo. Je to výzva pre všetkých, ktorí majú dobré nápady a sú výtvarne zruční. Cenná bude každá pomoc.
Organizátori sú pripravení poskytnúť bližšie informácie: Mestský úrad E. Lupová, tel. 033/6901102 eva.lupova@msupezinok.sk , nadácia REVIA Ľ. Macková, tel. 033/6413011.

Ohodnoťte článok: