Prijatie najúspešnejších športovcov

Február 2002 / Prečítané 2344 krát
Tradičným ocenením našich športovcov za úspešnú reprezentáciu je každoročne pozvánka na spoločné stretnutie s predstaviteľmi mesta. Aj v tomto roku v januári zavítalo na radnicu dvadsať najúspešnejších reprezentantov Pezinka vo viacerých športoch.

     V obradnej sieni sa športovcom prihovoril primátor Ivan Pessel, ocenil ich výkony, ktorými triumfovali na svetových a európskych šampionátoch a na medzinárodných a republikových súťažiach. Každý z pozvaných športovcov okrem osobnej gratulácie a poďakovania dostal pekný pohár a zapísal sa do Pamätnej knihy mesta.
Potom v zasadačke MsÚ primátor so svojim zástupcom Oliverom Solgom besedovali s úspešnými pretekármi.
Na slávnostné stretnutie boli pozvaní: horský cyklista - Filip Polc, orientační bežci - František Libant, Katarína Libantová, Lukáš Barták, karatisti - Michal Peniak, Svatava Špániková, Marcela Tahotná, Alena Hupková, Zuzana Gregušová, džudisti - Martin Tománek, Rastislav Neu, Adam Uherek, vodný lyžiar - Matej Kunert, plavkyňa - Kamila Korčeková, softbalistka - Mária Dubeková, atlétky - Barbora Micháliková a Martina Zborovanová, taekwondisti - Rastislav Blažek, Miroslav Biznár a basketbalista Peter Háger.


Ohodnoťte článok: