ZOZNAM KANDIDÁTOV na poslanca VÚC

November 2001 / Prečítané 2582 krát
Volič si môže vybrať štyroch z týchto 27 kandidátov:
1. Peter Červenka, (47), technik, Šenkvice, koalícia - Hnutie za demokratické Slovensko, SMER, Strana demokratickej ľavice, Strana občianskeho porozumenia, Strana zelených na Slovensku
2. Richard Demovič, MUDr., (41), lekár, Pezinok, koalícia - Hnutie za demokratické Slovensko, SMER, Strana demokratickej ľavice, Strana občianskeho porozumenia, Strana zelených na Slovensku
3. Ľudovít Dobšovič, PhDr., (49), psychológ, Modra, nezávislý kandidát
4. Viliam Frič, Ing., (42), podnikateľ, Pezinok, Sociálnodemokratická strana Slovenska
5. Peter Gabura, (45), publicista, Svätý Jur, koalícia - Slovenská demokratická a kresťanská únia, Kresťanskodemokratické hnutie, Aliancia nového občana, Strana maďarskej koalície - Magyar Koalíció Pártja, Demokratická strana
6. Silvia Hallonová, (44), podnikateľka, Pezinok, Pravá Slovenská národná strana
7. Jozef Chynoranský, Ing., (38), technický manažér, Pezinok, koalícia - Slovenská demokratická a kresťanská únia, Kresťanskodemokratické hnutie, Aliancia nového občana, Strana maďarskej koalície - Magyar Koalíció Pártja, Demokratická strana
8. Milan Janák, Ing., (48), stavebný inžinier, Modra, nezávislý kandidát
9. Jozef Javorka, Ing., (54), stavebný inžinier, starosta obce, Slovenský Grob, nezávislý kandidát
10. Natália Kadarová, (27), úradníčka, Budmerice, Robotnícka strana ROSA
11. Ondrej Kostolanský, (51), živnostník, Slov. Grob, SNS  - zrušil kandidatúru
12. Miroslav Král, RNDr., CSc., (47), geofyzik, Pezinok, nezávislý kandidát
13. Miroslav Králik, Ing., (39), podnikateľ, Pezinok, Strana demokratického stredu
14. Viliam Kukumberg, PhDr., (49), úradník, Šenkvice, nezávislý kandidát
15. Igor Lacko, Ing., (44), zástupca prednostu OÚ, Pezinok, nezávislý kandidát
16. Mária Marušicová, (51), referentka, ekonómka, Pezinok, Komunistická strana Slovenska
17. Dušan Maščúch, (54), vinársky agronóm, Modra, Komunistická strana Slovenska
18. Vladimír Medlen, Ing., (53), stavebný inžinier, primátor mesta Modra, nezávislý kandidát
19. Bohumil Mihálik, Ing., CSc., (55), riaditeľ, Modra, Komunistická strana Slovenska
20. Pavol Pastucha, Ing., (51), podnikateľ, Pezinok, koalícia - Hnutie za demokratické Slovensko, SMER, Strana demokratickej ľavice, Strana občianskeho porozumenia, Strana zelených na Slovensku
21. Ivan Pessel, Ing., (55), vysokoškolský pedagóg, primátor mesta Pezinok, koalícia - Slovenská demokratická a kresťanská únia, Kresťanskodemokratické hnutie, Aliancia nového občana, Strana maďarskej koalície - Magyar Koalíció Pártja, Demokratická strana
22. Stanislav Sobota, Ing., (47), podnikateľ, Pezinok, koalícia - Hnutie za demokratické Slovensko, SMER, Strana demokratickej ľavice, Strana občianskeho porozumenia, Strana zelených na Slovensku
23. František Stehlík, (54), technik, Slovenský Grob, Slovenská národná strana
24. Milan Svitek, (42), samostatne hospodáriaci roľník, Modra, koalícia - Slovenská demokratická a kresťanská únia, Kresťanskodemokratické hnutie, Aliancia nového občana, Strana maďarskej koalície - Magyar Koalíció Pártja, Demokratická strana
25. Ľubomír Štiglic, Mgr., (48), učiteľ, Pezinok, nezávislý kandidát
26. Jozef Štolc, (42), podnikateľ, Pezinok, Pravá Slovenská národná strana
27. Anna Valachovičová, RSDr., (60), dôchodkyňa, Pezinok, Komunistická strana Slovenska.

Ohodnoťte článok: