Slovo kapitána

pr / September 2001 / Prečítané 1837 krát
   Kapitánom BK Pezinok ostáva aj v nasledujúcej sezóne Peter Mičuda. Práve jeho sme požiadali, aby nám povedal, čo chcú spraviť hráči pre splnenie klubových cieľov a ako chcú prilákať divákov späť do hľadiska.
- Ciele sú znova tie isté - na Slovensku vyhrať všetko a v Saportovom pohári minimálne postup zo skupiny, aj keď tento rok to bude maximálne ťažké, lebo je tam veľmi veľa dobrých klubov. Chceli by sme vylepšiť našu hru a skrášliť herný
prejav, aby sme prilákali opäť fanúšikov do hľadiska. Aj nás hráčov to hnevalo, že ľudia prestali chodiť na basketbal, pretože predtým bolo hlavne na zápasoch Saportovho pohára pravidlom, že bola plná hala. Za hráčov môžem povedať, že na ihrisku urobíme svojou hrou, ale aj herným prejavom a nasadením všetko pre to, aby sme splnili naše ciele a uspokojili aj divákov. Nechceme sa uspokojiť s tesnými prehrami v Saportovom pohári alebo iba s našou ligou. Všetko je otvorené, príprava sa rozbehla dobre, tvorí sa nový káder, sú to noví hráči, myslím, že tvár družstva bude iná ako po minulé roky. Urobiť všetko pre diváka a pre dobrý basketbal je cieľ, o ktorý sa budeme snažiť.

Ohodnoťte článok: