Brigády u psej matere

Júl 2001 / Prečítané 2608 krát
  Mnohí z vás sa pýtajú, či už útulok U PSEJ MATERE funguje. Samotnému fungovaniu však musí prechádzať mnoho organizačných a administratívnych krokov. Súbežne s nimi však aj kroky technického rázu - príprava na samotné budovanie. Koordináciou všetkých potrebných aktivít je poverená naša nová spolupracovníčka - manažérka občianskeho združenia - Martina Smyčková.
  Našim cieľom je zriadenie zooareálu, kde sa najmä deti budú môcť na živo zoznámiť s mnohými druhmi zvierat, na čo nemajú bežne príležitosť a ktorého súčasťou bude hlavne fungujúci útulok pre opustené zvieratá, ďalej cvičisko pre psov, veterinárne ambulancie, klinika, psí cintorín... Myslím si, že nemusíme ďalej opisovať aký obrovský význam má takýto areál pre naše mesto a okolie.
Na tento účel sa nám už podarilo získať krásny pozemok, ktorý však potrebuje ešte mnoho úprav. Preto sme sa rozhodli obrátiť práve na vás, milí spoluobčania, ktorí zmýšľate podobne ako my, a vyhlásiť letnú brigádu U psej matere. V júli budú brigády 21. a 22., ak by vám vyhovoval iný termín treba sa dohodnúť s organizátormi. Vlastné náradie, ako i prípadné nezištné darovanie náradia pre potreby združenia sú veľmi vítané a cenené.
Bližšie informácie vám radi poskytneme na tel. čísle 0907 123 691.

Ohodnoťte článok: