Deň radosti v parku

Jún 2001 / Prečítané 2278 krát
  Celomestské oslavy Dňa detí sa v tomto roku presťahovali z námestia pred Zámok. Organizátori sa tak nielenže vyhli obmedzovaniu dopravy v rušnom centre mesta, ale pre návštevníkov pripravili krajšie a bezpečnejšie prostredie.
Beata Dubasová si okamžite získala detského diváka   Program podujatia bol oproti minulému roku o čosi skromnejší, no ponuka zábavy pre deti bola aj tak mimoriadne pestrá. Na hlavnej tribúne sa po celý čas striedali speváci, tanečníci, prebiehali tu rôzne súťaže. Tancachtivých na improvizovanej diskotéke poriadne rozhýbala Diskojarka. Všetkým sa páčilo i vystúpenie detí z Materskej školy zo Smoleníc, tanečníkov zo súboru Ibiza, amatérskych spevákov - Lucky Debreckej, Mira Holzmanna a jeho priateľov, ale najmä speváckej hviezdy Beaty Dubasovej.
Čulý ruch bol aj na hádzanárskom ihrisku, kde sa predstavili šermiari zo skupiny historického šermu Corvus arma, bolo tu aj veľa súťaží o sladkosti. Na inom mieste sa s ukážkami činnosti predstavili hasiči, deti sa mohli ponosiť na poníkovi a povoziť na lodičke na jazierku v parku.
Nečudo, že všade vládla výborná nálada a deti boli za pestrý program veľmi vďačné. Pekné zážitky im pripravili firma Grafit, Centrum voľného času, Kultúrne centrum, Komunitné združenie Sami Sebe, Mesto Pezinok a viacerí podnikatelia.
Lucka Debreck, víťazka okresného kola Slávika Slovenska 2001, zaspievala krásne ľudové pesničky

... a bolo nám veselo.


Ohodnoťte článok: