Napísali ste nám

jk / Máj 2001 / Prečítané 1549 krát
  •    V poslednom období sa v podvečerných hodinách na Kupeckého ulici preháňa záhadný jazdec na terénnom motocykli zahalený od hlavy až po päty v kombinéze. Jazdí od kláštora po mestské trhovisko a predvádza sa divákom, postávajúcim a popíjajúcim pred Hostincom na rínku. Najobľúbenejšou činnosťou tohto kaskadéra je jazda v pokľaku na sedadle a túrovanie motora do takých otáčok až mu dymia pneumatiky (naposledy 2.5. o 20.25 hod.). Po takomto predvedení opäť záhadne zmizne.
    Čudujem sa, že sa tu ešte nič nestalo, veď to robí na frekventovanej ulici, kde sa pohybujú chodci, cyklisti a motorové vozidlá. (AO)
  •    Obyvatelia bývajúci na sídlisku Za hradbami (najmä deti) si museli doslova odtrpieť niekoľkotýždňové zaplavenie betónového ihriska vodou z porušeného vodovodného potrubia. Vodárom sa akosi do tejto opravy nechcelo, prečo aj, veď náklady spojené s dodávkou vody (vrátane strát na vodovodnej sieti) prenesú do platieb spotrebiteľov.
    (pa)
  •    V Pezinčanovi číslo 4 som si prečítala príspevok o poškodzovaní turistických chodníkov v mestských lesoch motoristami a koničkármi. Môžem potvrdiť, že informácia sa zakladá na pravde. Dodávam k tomu, že chodníky nielen poškodzujú, ale turistov aj ohrozujú.

Ohodnoťte článok: