Orbis Harmoniae 2001

Jiří Vitáloš / Apríl 2001 / Prečítané 1948 krát
V minulom roku sme mali možnosť vychutnať opojný prechod do nového tisícročia. Pre mnohých to znamenalo významnú zmenu v ich duchovnom a duševnom svete. Nové cesty, poznania a informácie spôsobili zmeny v ponímaní hodnôt a pohľad na udalosti okolo nás. Dôležitým poznaním je aj to, že mnohé veci môžeme a nemusíme a po rokoch sa môžeme cítiť slobodní. Hektická doba nám však nedáva zabudnúť, že to nie je zadarmo a veľakrát stojíme pred otázkou: Ako? Ako sa rozhodnúť, ako žiť, ako napredovať, ako nájsť cestu životom. Záleží len na nás a na našom rozhodnutí, ako sa bude odvíjať náš život. Obohatenie a radosť prichádza po práci na svojej ceste a v odkráčaných kilometroch odriekania a modlitieb za lepší život.
V minulom roku sa mohli návštevníci na podujatí ORBIS HARMONIAE zoznámiť alebo si rozšíriť svoje poznanie a vedomosti v mnohých smeroch. Prednáškami, ukážkami a prejavom zúčastnených sa plne naplnil charakter podujatia: Ukázať, povedať a pomôcť. Počas celého podujatia mali návštevníci možnosť na vlastnom tele okúsiť rôzne podoby orientálnych masáží, reflexných terapií, bankovania, chiropraktiky, kineziológie a iných metód na uchovanie zdravia.

V tomto ročníku sme pre návštevníkov pripravili nemenej zaujímavý program:

  • Slobodný duch Tibetu - Tibor a Darshan Geljenovci;
  • Malý protirakovinový program - Dr. Július Teplan;
  • Feng shui - Ivona Šujáková;
  • Rozprávanie o vesmírnych priateľoch - Ing. Ivo Benda;
  • Prírodné rozjímanie v počítačovom veku - Miroslav Švický;
  • Kam kráčaš, reiki! - Mgr. Peter Tóth;
  • Hudobná produkcia Miroslava Švického a Bytosti.

  Okrem hlavného programu sa náv- števníci budú môcť zapojiť do diskusií, ochutnať zaujímavé a exotické čaje v malej čajovni, vybrať si zo širokej ponuky liečivých a podporných prostriedkov, zúčastniť sa na liečivých a ozdravujúcich terapiách. Masáže a terapie sa budú v cene lístka vykonávať po celý deň a odborným prístupom sa môžeme zbaviť mnohých neduhov. Dalo by sa ešte veľa písať o tom, čo, ako to bude, ale oveľa viac sa dozviete, keď navštívite ORBIS HARMONIAE - Svet harmónie v Kultúrnom centre v Pezinku dňa 19.5. 2001 od 9.00 do 21.00 hod. a sami sa presvedčíte a dozviete, čo všetko sa skrýva medzi nebom a zemou.


Ohodnoťte článok: