ASTRA ponúka originálne jedlá

Január 2001 / Prečítané 2210 krát

   Do siete pohostinských zariadení v našom meste pribudla reštaurá-cia ASTRA so sídlom na Holubyho ulici č. 63. Prístupná je aj z druhej strany z Hrnčiarskej ulice. Majiteľom je spoločnosť ASTRA s.r.o., ktorej konateľom je Ing. Ľubomír Straka. Novej prevádzke bude šéfovať riaditeľ divízie stravovacích a ubytovacích služieb Ing. Ivan Bradáč, ktorý nám povedal:
- Rozhodli sme sa, že urobíme jednu kvalitnejšiu reštauráciu, ktorá sa bude od iných odlišovať iným sortimentom jedál a služieb. V našej každodennej ponuke budú špeciality juhoamerickej kuchyne a budeme podávať aj typické slovenské jedlá, ktoré tak dobre ovládali naše staré matere. Chceme vstúpiť do povedomia s tým, že máme výbornú kuchyňu, kde sa dá dobre najesť za slušné ceny. Nezabudli
sme ani na konzumentov s gastrolístkami, denne budú v ponuke jedlá v cene do 65 Sk, vrátane polievky. Podávať budeme kvalitné limbašské sudové vína a archívne fľašové vína z našej oblasti. Pivári si môžu pochutnať na čapovanom Topvare a vybraných fľašových pivách, vrátane známych českých značiek.
Naši zákazníci budú mať k dispozícii reštauráciu a tzv. rytiersku sálu, obidve s kapacitou po 50 stoličiek. Stolovanie sa dá variabilne upraviť, stoličkovú kapacitu môžeme tiež bez problémov zvýšiť. Máme teda výborné podmienky na usporadúvanie svadieb a rôznych rodinných osláv, aj za uzavretej prevádzky. Cez leto bude slúžiť aj terasa a priľahlý dvor, kde obslúžime zákazníkov, ktorí obľubujú konzum na čerstvom vzduchu.


Ohodnoťte článok: