Už ôsmykrát vyhodnotíme anketu Najlepšia predajňa roka

Január 2001 / Prečítané 2291 krát
Najneskoršie do 2. februára 2001 môžete poslať alebo osobne priniesť priložený hlasovací lístok do ankety Najlepšia predajňa roku 2000 v Pezinku, ktorú už ôsmykrát organizuje redakcia Pezinčana, mesto Pezinok a Klub pezinských podnikateľov.

Víťaz ankety získa toto ocenenie - keramickú sporiteľničku   Očakávame, že aj vy, vážení čitatelia, sa zapojíte do ankety, ktorej cieľom je oceniť najlepšiu predajňu (ochota personálu, sortiment, kvalita a ceny tovaru, vzhľad predajne, vyhovujúce otváracie hodiny, vybavovanie reklamácií a i.)
Svoje hlasy do ankety môžete poslať alebo osobne priniesť do redakcie Pezinčan alebo na Mestský úrad Pezinok (útvar vzťahov k verejnosti), Radničné nám. 7 a do Informačného centra na Radničnom nám. 9.
Do ankety započítame aj hlasy, ktoré dostaneme z internetu, alebo ktoré poskytnete anketárom.
Troch vyžrebovaných účastníkov ankety odmeníme. Mená výhercov a vyhodnotenie ankety prinesieme vo februárovom čísle Pezinčana.
Pre zaujímavosť uvádzame doterajších víťazov našej ankety: 1993 - Očná optika, Radničné námestie, 1994 - NONSTOP, Kollárova ul., 1995 - Lukulus (ul. M.R. Štefánika a Radničné nám.), 1996 - Grafit, Radničné nám., 1997 - Bageta, ul. M.R.Štefánika, 1998 - Očná optika, Radničné nám., 1999 - Supermarket Jednota, Svätoplukova ulica.


Ohodnoťte článok: