ÚSPEŠNÉ ŠTARTY NA TURNAJOCH

V. Přichystalová, V. Šimášek / Október 2000 / Prečítané 2603 krát

   Dobrými výsledkami sa môžu pochváliť mladší žiaci hádzanárskeho klubu Agrokarpaty Pezinok, ktorí hrajú v krajskej súťaži. Súťažný ročník 1999/2000 ukončili turnajom v Karvinej, kde obsadili tretiu priečku. Pezinčan Andrej Budzák získal pohár ako najlepší strelec.
Počas veľkonočných sviatkov sa zúčastnili na európskom medzinárodnom juniorskom turnaji v Prahe, kde vo svojej kategórii obsadili štvrté miesto. V júni hrali na turnaji v Považskej Bystrici, kde získali prvenstvo a pezinský hráč Marek Čapkovič bol vyhodnotený ako najlepší hráč turnaja. V júli boli na medzinárodnom turnaji v Izole v Slovinsku a umiestnili sa na štvrtom mieste.

Na snímke: prvý rad zľava - Marek Čapkovič, Ján Gáži, Marek Šimášek, Peter Biznár, Vlasta Přichystalová (trénerka). Druhý rad zľava - Milan Michalec, Tomáš Fleischacker, Tomáš Volanka, Karol Světlík, Tomáš Barták, Andrej Budzák, Vladimír Šimášek (tréner). Chýbajú - Michal Hyross, Michal a Jakub Blahovci.

   Všetky turnaje i samotnú účasť v majstrovskej súťaži finančne zabezpečovali rodičia hráčov. Pomohlo aj mesto cestou primátora Ing. Ivana Pessla a Komunitné združenie Sami-Sebe. Tréneri i
hráči za pomoc ďakujú a veria, že na rozvoj hádzanej prispejú aj ďalší priaznivci..
Zároveň pozývame všetkých, ktorí majú tento šport radi, na 1. ročník turnaja s názvom Športom proti drogám, ktorý sa uskutoční 15. decembra 2000 o 9.00 hod. v Športovej hale na Komenského ulici.


Ohodnoťte článok: