OSLÁVILI TRIDSIATE VÝROČIE

September 2000 / Prečítané 2653 krát

   V Strednej odbornej škole Policajného zboru v Pezinku si v uplynulých dňoch pripomenuli 30. výročie vzniku. Na oslavy prišli početní hostia - zástupcovia ministerstva vnútra, orgánov štátnej a mestskej správy, bývalí velitelia a pedagogickí pracovníci. Súčasťou osláv boli ukážky z činnosti policajtov a súťaž v streľbe. I keď bolo daždivé počasie, pripravený program si pozreli tiež desiatky občanov a žiakov pezinských škôl.
V oficiálnej časti sa k prítomným prihovoril riaditeľ SOŠ PZ plk. JUDr. Ignác Behúl. Oboznámil ich s históriou, poslaním a dosiahnutými výsledkami školy. Potom odovzdali vyznamenania viacerým oceneným. Plaketu Za zásluhy o rozvoj Policajného zboru, udelenú ministerstvom vnútra SR, prevzal za Mesto Pezinok aj primátor I. Pessel.
Po skončení podujatia nám I. Behúl povedal:
- Vzhľadom na významné výročie našej školy sme pripravili rozsiahlu akciu s ukážkami z činnosti policajtov. Škoda, že nebolo možné pozvať na oslavy všetkých trinásť tisíc absolventov ako aj pedagogických pracovníkov, ktorí na škole pôsobili. Chcel by som však využiť túto príležitosť a poďakovať aj im za spoluprácu a pomoc.


Ohodnoťte článok: