DEŇ DETÍ

Jún 2000 / Prečítané 2120 krát

  

Ivana Poláčková - najúspešnejšia speváčka na tohtoročnej celomestskej súťaži SPIEVA PEZINOK - SPIEVAJTE S NAMI   Tak ako vlani, aj tento rok, prišla firma Grafit - Milan Grell s iniciatívou usporiadať celomestské podujatie pre deti, pri príležitosti ich sviatku. Na organizačnej príprave tejto akcie úzko spolupracovali Centrum voľného času a Kultúrne centrum.
Výsledok spoločného úsilia bol obdivuhodný. Organizátori pripravili pre malých návštevníkov toľko lákadiel, že obísť všetky nebolo jednoduché. Na tribúnach sa spievalo, tancovalo a na viacerých ďalších miestach, súťažilo o sladké ceny. Keď k tomu prirátame ešte ukážky činnosti športovcov, požiarnikov, policajtov, chovateľov zvierat, kolotoče, býčiu šou - tak je to ozaj prebohatý program na jedno popoludnie a málokoho to neunaví. Mali toho dosť nielen drobci, ale aj rodičia, ktorí boli po celý čas v strehu, aby sa im ich ratolesti v tom dave nestratili.
Do programu prispelo veľa ľudí, okrem organizátorov a účinkujúcich, nesmieme zabudnúť ani na vyše desiatky sponzorov. Všetci, ktorí sa o túto peknú akciu postarali si zaslúžia veľkú vďaku, aj keď iste ich najväčšou odmenou bola záplava nespútanej radosti tých, pre ktorých toto podujatie pripravili.

Deň detí sponzorovali:
Grafit - Milan Grell, Mesto Pezinok, Centrum voľného času, Kultúrne centrum, Dekorácie Vitáloš, Klub podnikateľov mesta Pezinok, Komunitné združenie SAMI SEBE, Bageta, Helio s.r.o., JŠ Servis s.r.o., MURAT s.r.o., STAMET s.r.o., Autoprofit Galanta.


Ohodnoťte článok: