Opäť list z Kanady

Katarína (Pavlíčková) Dugovičová / Jún 2000 / Prečítané 2247 krát

   Srdečne vás pozdravujem z Ottawy v Kanade. Už dlhší čas sledujem a čítam Váš mesačník, a som zvedavá na všetky novinky a správy z môjho rodného mesta. Veľmi sa mi páči najmä rubrika Spoločenská kronika. Týmto spôsobom si človek mnohokrát pripomenie známych ľudí, aspoň na okamih sa prenesie domov, do prostredia, kde vyrastal a strávil mnoho pekných chvíľ.
Želám Vám, milá redakcia, elán a húževnatosť vo Vašej práci, aby i naďalej Váš i náš Pezinčan vychádzal v takej skvelej kvalite ako doteraz. Tým, že je Pezinčan prístupný na internete, stáva sa čítaný skutočne na celom svete medzi rodákmi Pezinčanmi, ktorých túlavé topánky zaviedli do rôznych kútov našej planéty. Prajem vám veľa zdravia a inšpirácií do budúcich čísel.
Pri tejto príležitosti by som Vás chcela poprosiť o blahoželanie pre moju mamičku Blanku Gažiovú, ktorá 27.6.2000 oslávi krásne životné jubileum - 60 rokov. Moja mamička, aj keď sa presťahovala nedávno do Častej, pracuje v kozmetickom salóne Eva a ľudia ju poznajú ako oduševnenú turistku a horolezkyňu, obetavú a nekonečne milujúcu matku. Želám jej veľa zdravia, šťastia a životného elánu, aby i naďalej svojím úsmevom a láskavým slovom obdarúvala ľudí okolo seba.