Posedenie pri šiškách

A. Strapáková / Marec 2000 / Prečítané 1618 krát
   Nedávne Fašiangové posedenie využili pezinskí dôchodcovia aj na bilancovanie svojej minuloročnej činnosti. Tieto tradičné stretnutia pri šiškách a čaji sa tešia veľkej obľube. Pri družnej debate a speve ľahšie zabudnú na starosti, ktoré ich trápia.
O tom, že sa dôchodcovia radi stretávajú svedčí aj výročná členská schôdza mestskej organizácie Jednoty dôchodcov, na ktorej sa zúčastnilo takmer 300 dôchodcov. Prítomní využili prítomnosť zástupcu primátora Olivera Solgu, ktorému v rámci diskusie položili viacero otázok. Drobné pohostenie poskytli DMK - Potraviny.    Nedávne Fašiangové posedenie využili pezinskí dôchodcovia aj na bilancovanie svojej minuloročnej činnosti. Tieto tradičné stretnutia pri šiškách a čaji sa tešia veľkej obľube. Pri družnej debate a speve ľahšie zabudnú na starosti, ktoré ich trápia.
O tom, že sa dôchodcovia radi stretávajú svedčí aj výročná členská schôdza mestskej organizácie Jednoty dôchodcov, na ktorej sa zúčastnilo takmer 300 dôchodcov. Prítomní využili prítomnosť zástupcu primátora Olivera Solgu, ktorému v rámci diskusie položili viacero otázok. Drobné pohostenie poskytli DMK - Potraviny.

Ohodnoťte článok: