Klub priateľov pezinského športu

Február 2000 / Prečítané 2015 krát
František Debnár a Bohuslav Bula pri keramických tabuliach s menami najúspešnejších športovcoch a pezinských sponzorských firiem
   V utorok 8.februára sa zišli funkcionári mesta, miestni podnikatelia, najúspešnejší športovci a ďalší hostia na slávnostnom otvorení Klubu priateľov pezinského športu vo vynovených priestoroch espressa na Kupeckého ulici.
Účastníkov privítal prezident klubu Bohuslav Bula. Klub bude pracovať na báze združenia, má svoje stanovy, záväzné pre všetkých členov.
O poslaní klubu nám zakladajúci člen František Debnár povedal: - Zriadením klubu sledujeme vytvorenie vhodných podmienok na pravidelné stretávanie podnikateľov a miestnych športovcov v príjemnom a kultúrnom prostredí. Vstup budú mať výlučne členovia klubu a ich hostia. Dovnútra sa budú môcť dostať len so špeciálnou magnetickou kartou. Zatiaľ pravidelnými návštevníkmi sú šachisti, basketbalisti, orientační bežci, motoristickí veteráni, karatisti. Pochopiteľne, k nim sa môžu pridať ďalší. Prevádzka od marca bude v utorok, stredu a vo štvrtok od 16.00 do 22.30, v piatok a sobotu 16.00 až 23.00, v nedeľu od 16.00 do 20.00 hod., v pondelok bude zatvorené.
V klube budú na objednávku podávať občerstvenie i niektoré jedlá. Čoskoro bude k dispozícii internet a video.