Z REDAKČNEJ KUCHYNE

Február 2000 / Prečítané 1535 krát
  • Do redakcie dostávame každý mesiac viac pozvánok na zaujímavé podujatia, ktoré organizujú rôzne organizácie, inštitúcie a školy v Pezinku a v okolitých obciach. Mrzí nás, že nie všade z časových dôvodov môžeme prísť, snažíme sa však aspoň o nich v krátkosti informovať.

  • Niektoré príspevky, ktoré sa dostávajú na náš redakčný stôl, musíme, aj keď niekedy neradi, z priestorových dôvodov krátiť. Dôvodom je to, že rozsah našich novín je obmedzený a my chceme našim čitateľom poskytnúť vždy čo najviac zaujímavých informácií.

  • V článku Skvelá spomienka na Lennona v minulom čísle sa nám nedopatrením pri záverečných úpravách v tlačiarni dostal do tlače opakujúci sa päťriadkový text. Za chybu sa ospravedlňujeme.

  • V zložení našej redakcie v uplynulých dňoch došlo k zmene. Pôsobenie u nás ukončila Zuzka Veselá, študentka Pedagogickej fakulty v Trnave, ktorá zabezpečovala prepisovanie článkov a ich zalamovanie na počítači. Nahradil ju mladý kolega Peter Roman, ktorý u nás pracuje na skrátený pracovný úväzok. Zuzke za viacročnú prácu, s ktorou sme boli spokojní, ďakujeme, a želáme jej, aby sa jej v štúdiu darilo.

  • Od minulého čísla vychádza PEZINČAN vo zvýšenom päťtisícovom náklade. Vydavateľ novín Mesto Pezinok chce tým uspokojiť veľký záujem občanov o toto periodikum.


Ohodnoťte článok: